Trajneri i Tiranës, Ze Maria pjesë e yjeve të Interit në Kinë (VIDEO)

Trajneri brazilian i Tiranës, Ze Maria është ftuar të marrë pjesë në një ndeshje miqësore që yjet e skuadrës së Interit do ta zhvillojnë përballë një skuadre e përbërë me yjet e futbollit kinez.

Ndeshja në fjalë do të zhvillohet të premtën në Kinë dhe Ze Maria do të lërë për tre ditë skuadrën e Tiranës në duart e ndihmësve të tij të stafit teknik. Pjesë e skuadrës “zikaltër” janë ish futbollistët si Françesko Toldo, Havier Zaneti, Hernan Krespo, Alvaro Rekoba etj.

Ze Maria i ftuar ne Kine per skuadren e yjeve te Interit

Ze Maria i ftuar ne Kine per skuadren e yjeve te InteritTrajneri i Tiranes Ze Maria eshte ftuar te marre pjese ne nje ndeshje miqesore qe yjet e skuadres se Interit do te luajne perballe nje skuadre me yjet e futbollit kinez. Kjo ndeshje do te zhvillohet te premten ne Kine dhe Ze Maria do te lere per tre dite Shqiperine dhe skuadren ne doren e ndihmesve te tij te stafit teknik. Pjese e skuadres zikalter jane ish futbolliste si Francesko Toldo, Javier Zanetti, Hernan Crespo, Alvaro Recoba etj.

Публикувахте от KF Tirana в 7 ноември 2017 г.

Leave a Reply