Olsi Teqja i Shkëndijës shijon pushimet në SHBA (FOTO)

Futbollistët e Shkëndijës janë në pushim të merituar deri me datë 03 janar, ndërsa siç shihet nga foto mbrojtësi “kuq e zi” nga Tirana, Olsi Teqja këtë pushim po e shfrytëzon në maksimum.

Ai me “njeriun e zemrës” shihet se si po shijon këtë pushim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pishinë, ngrohtësi zjarri dhe pamje spektakolare dhe çlodhëse shihen në fotot që Olsi Teqja ka postuar në profilin e tij në “facebook”.

Leave a Reply