Skenderbeu huazon Argjend Malajn te Kamza

Argjend Malaj është lojtari më i ri i Kamzës. Ka qenë gazeta “Panorama Sprt” e cila ka zbuluar se klubi i Skënderbeut ka huazuar mesfushorin kosovar te Kamza.

Lojtari që në të kaluarën ka qenë pjesë e Prishtinës dhe Tiranës, prej gjashtë muajsh nuk luan për shkak të një dëmtimi të rëndë kur ishte pjesë e Skënderbeut. Tashmë ai është riaftësuar dhe do të luajë për Kamzën deri në fund të këtij sezoni.

Leave a Reply