Shkëndija – Rabotniçki, formacionet zyrtare! Fazliu titullarë te “romantikët”

Shkëndija në kuadër të javës së 5-të në elitën e futbollit vendor do të mirëpret Rabotniçkin, skuadër kjo që në Tetovë udhëton si lider me 9 pikë, një më shumë se Shkëndija e vendit të tretë, njofton “infOSport.mk”.

Një fitore e “kuqezinjëve” të Qatip Osmanit do të bënte që Shkëndija të zbriste nga piedestali “romantikët”.

Më poshtë mund të shihni edhe formacionet e të dyja skuadrave, ku bie në sy mungesa e brazilianit Stenio Zhunior te Shkëndija, si dhe aktivizimi i 18-vjeçarit Lavdrim Fazliu te Rabotniçki.

Leave a Reply