Umit Karan zhvillon stërvitjen e parë me Shkupin (FOTO)

FC Shkupi në mesditë prezantoi trajnerin e ri Umit Karan, ndërsa pasdite stretegu turk zhvilloi edhe stërvitjen e parë me “bardhekaltërit”. Seanca e parë përveç stërvitjes, turkut Karan i shërbeu për tu njoftuar me futbollistët.

Sfidën e parë Shkupi nën udhëheqjen e legjendës të Turqisë Umit Karan, do ta ketë të shtunën në Çair në përballjen me Rabotniçkin në kuadër të xhiros së 9-të në kampionatin vendor.

Skuadra e FC Shkupi sot ka prezantuar trajnerin e ri, ndërsa ky post i ka takuar legjendës së futbollit turk dhe…

Публикувахте от F.C.Shkupi в Четвъртък, 4 октомври 2018 г.

Leave a Reply