Rusi, gjendet i vdekur futbollisti 18-vjeçar i Lokomotivës

Futbollisti i skuadrës ruse  të Lokomotivës së Moskës, Aleksej Lomakin është gjetur i vdekur, kanë njoftuar nga ekipi rus. “Jemi shokuar për shkak të tragjedisë detajet e së cilës po hetohen. Ngushëllime familjes dhe miqve”, thuhet në komunikatën e Lokomotivës. Lajmi për zhdukjen e Lomakin është paraqitur me 30 nëntor. Nëna e