E duan Milani dhe Arsenali, Suarez i gatshëm të largohet nga ‘Kamp Nou’

Mesfushori spanjoll i Barcelonës, Denis Suarez, nuk është i lumtur te ‘katalunasit’ dhe po mendon largimin e tij nga ‘Kamp Nou’. 24-vjeçari ka luajtur vetëm 10 minuta në këtë sezon  me përjashtim të Kupës së Mbretit, kur në ndeshjen e kthimit të 1/16 së finales kundër Leonesa shënoi dy gola në

Shaqiri bëhet me veturë të re! (VIDEO)

Xherdan Shaqiri ka marrë një dhuratë të veçantë. Futbollisti me prejardhje nga Kosova ka marrë për dhuratë një veturë të tipit Volkswagen. Kompania e njohur e veturave ka kontratë sponsorizimi me Shaqirin, i cili këtë vit po shkëlqen si me fanellën e Liverpullit, ashtu edhe me atë të përfaqësueses së

Reagon Arsenali pas asaj që bëri Mustafi me shokët e tij (VIDEO)

Arsenali ka reaguar pas publikimit të videos nga “The Sun”, ku shihen disa nga futbollistët e Arsenalit duke thithur ‘hippy crack’, ‘helium’. Ata pinin vodka dhe shampanjë me vlerë më shumë se 2,000 euro secila shishe në një klube nate një ditë para startit të sezonit, duke arritur një llogari afër

Guangzhou i Kinës me ofertë për Malkomin

Aventura e Malcom te Barcelona nuk ka nisur ashtu siç pritej nga lojtari, që aktivizohet shumë pak nga trajneri Valverde. Braziliani shënoi në kupë dhe u dëmtua (pritet të rikthehet pas 2 javësh), por që në janar ai mund të marrë rrugën e gjatë drejt kampionatit kinez. Eshtë Guangzhou Evergrande

PSZH akord me talentin e mesfushës

Kalimi i Nejmar tek ekipi i PSG solli acarimin e marrëdhënieve midis klubit francez dhe Barcelonës. Kampionët në fuqi të Francës paguan klauzolën e brazilianit dhe raportet mes klubeve u “thyen”. PSG ka vendosur t’i bëjë përsëri një surprizë të pakëndshme klubit katalanas, duke arritur shërbimet e Frenki De Jong. Mesfushori