Historia e Realit përfundoi! “Madrilenët” turpërohen midis “Bernabeut” nga Ajaksi (VIDEO)

Reali i Madridit është turpëruar dhe është eliminuar nga ndeshjet e Ligës së Kampionëve, duke bërë me dije që tani se Europa do të ketë një sundues të ri. “Madrilenët” u mundën 1:4 nga Ajaksi midis Bernabeut në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales, duke mos mundur që të

Filipe Luis në dyshim për ndeshjen me Juventusin

Mbrojtësi brazilian Filipe Luis është në dyshim për ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ndaj Juventusit. Mbrojtësi i krahut të majtë është lënduar në sfidën e së dielës që Atletiko e ka fituar ndaj Real Sociedadit si mysafir 2:0. Gjatë javës priten kontrolle më të detajuara për