Piatek gati të largohet nëse Milani nuk kualifikohet në Çampions!?

Sezoni i Milanit mund të komprometohet ndjeshëm në rast se “rossonerët” nuk i’a dalin të kualifikohen në Ligën e Kampionëve. Klubi në këtë mënyrë do të mundohej të rregullonte bilancin financiar duke ditur edhe se janë nën vëzhgim të UEFA-s. Ai që mund të sakrifikohet është sulmuesi i afruar në janar, Kristof

“Tripleta kombëtare”, ja sa miliona i sjellë Mançester Sitit

Mançester Siti mund të sigurojë “tripletën” kombëtare, në qoftë se mund Lester Sitin dhe Brajtonin në dy ndeshjet e fundit në Premierligë, si dhe Uatfordin në finalen e “FA Cup”. Një një moment historik ky për skuadrën e “sheikëve”, që tashmë kanë bërë për vete “Carabao Cup”, pasi në shkurt kishin

Sallah nuk luan ndaj Barcelonës, e konfirmon edhe trajneri Klop

Një lajm aspak i mirë për tifozët e Liverpullit në prag të ndeshjes së kthimit të Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës të martën. Jurgen Klop në këtë ndeshje do të duhet të paraqitet pa futbollistin më të mirë të skuadrës, Mohamed Sallah, i cili pësoi një dëmtim të frikshëm në

Hazard gati për tu larguar nga Çelzi, gjesti e tij e konfirmon një gjë të tillë (VIDEO)

Eden Hazard si duket po kalon muajt e fundit te Çelzi, ndërsa si destinacion i tij i rradhës përflitet të jetë La Liga spanjolle dhe skuadra e Real Madridit. Kjo pistë po merrë më shumë hov, sidomos pas gjestit të fundit të belgut gjatë një debati të shkurtër në rrugët