Maqedonia zhvillon stërvitjen e fundit para duelit me Austrinë

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut sot pasdite zhvilloi edhe stërvitjen e fundit para sfidës së nesërme me Austrinë në kuadër të eliminatoreve për Europianin 2020. Seanca stërvitore u zhvillua në stadiumin “Petar Milloshevski” pranë FFM-së dhe i njejta kaloi në atmosferë mjaftë të mirë.

Elif Elmas nuk ishte i pranishëm në seancë, pasi qëndroi në hotel për trajtim mjekësor. Takimi Maqedoni-Austri luhet nesër në mbrëmje në stadiumin “Todor Proeski”, duke nisur nga ora 20:45.

Leave a Reply