Drita e bënë Cuculin mbrojtësin më të paguar në Superligën e Kosovës!

Prishtina dhe Ardian Cuculi kanë qenë në bisedime intensive. Gjithçka ishte në rrugën e duhur, aq sa u mendua se marrëveshja ishte e mbyllur dhe vetëm pritej prezantimi. Por, megithatë situata tashmë ka ndryshuar dhe mbrojtësi tetovar është shumë pranë Dritës së Gjilanit, njofton “Gazeta SHESHI”, përcjellë “infOSport.mk”. Klubi gjilanas ishte