Besir Demiri në formacionin e javës në elitën e Sllovakisë (FOTO)

Futbollisti shkupjan, Besir Demiri është përfshirë në formacionin e javës në elitën e futbollit të Sllovakisë. Demiri i dha fitoren skuadrës së tij Zhilinës në transfertën me Spartak Trnavën, duke realizuar një supergol nga një distancë e largët dhe me plotë meritë zuri një vend në 11-shen më të mirë të xhiros së 13-të në futbollin sllovak.

👥 JEDENÁSTKA KOLA a v nej aj mladé slovenské pušky 🇸🇰Najlepším hráčom Dominik Kružliak z DAC 1904🥇 Čo hovoríte na takúto zostavu❓👇#fortunaliga #nasaliga #jedenastkakola

Публикувахте от Fortuna liga в Вторник, 29 октомври 2019 г.

Supergoli i Besir Demirit ndaj Spartak Trnavës.

Leave a Reply