Real Madridi qëlloi tre shtylla, por jo edhe golin, Barça vitin 2020 e nis me epërsi

Real Madridi dhe Atletik Bilbao kanë barazuar pa gola në ndeshjen e vlefshme të javës së 18-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”.

“Mbretërit” bënë një ndeshje të mirë, krijuan shumë raste për gol, qëlluan plotë 3 herë shtyllat, megjithatë nuk arritën të gjejnë golin.

Kësisoj viti 2020 Barcelona do ta nis me epërsi prej dy pikëve.

Leave a Reply