Shkëndija dhe Randers në një gol shou ndahen me barazim (VIDEO)

Shkëndija ka barazuar 3:3 në ndeshjen ndaj skuadrës daneze të Randers, njofton “infOSport.mk”. Ishte kjo ndeshja e tretë për “kuqezinjtë” në kuadër të përgatitjeve në Antalia të Turqisë, aty ku skuadra tashmë po përgatitet nga data 24 janar. https://www.facebook.com/infosport.mk/videos/2621179297979207/ Ndeshja nuk nisi mirë për Shkëndijën, pasi një gabim i portierit Zahov i mundësoi

Ohrid Lihnidos prezanton tetovarin Sherif Rexhepi

Sherif Rexhepi gjatë stinorit pranveror do ti mbrojë ngjyrat e skuadrës së Ohrid Lihnidos, që garon në Ligën e Dytë – Perëndim, njofton "infOSport.mk". Ai me këtë skuadër ka nënshkruar kontratë deri në fund të sezonit, ndërsa i njëjti është prezantuar sot në ambientet e klubit nga Ohri, për të cilën

Ja kur mund të përballen me njëri tjetrin sërish Khabib dhe Konor

Irlandezi Konor MekGregor fitoi brenda 40 sekondash në kuadër të ‘UFC 246’, gjë që shënoi rikthimin e tij në tetëkëndësh pas mungesës 15-muajshe. Ai tashmë po kërkon një sfidë të re, ndërsa sipas Dana Uajt, gjasat janë të mëdha që kundërshtari i ardhshëm i 31-vjeçarit irlandez të jetë fituesi i duelit

Rakitiç nis bisedimet me rivalin e madh të Barcelonës!

Mesfushori kroat Ivan Rakitiç nuk po ndjehet mirë te Barcelona. Tashmë një kohë më të gjatë po përflitet për një largim të tij të mundshëm nga “Kamp Nou”, aty ku ishte transferuar gjatë verës së vitit 2014-të. Gjithsesi, edhe vetë Rakitiç e pranoi se Barcelona nuk e trajtoi aspak mirë dhe