Rabotniçki shpërrthen bombën, Bazhe Ilijoski bëhet sërish “romantik”

Bazhe Ilijoski ëshët rikthyer te Rabotniçki, mirëpo kësaj rradhe në rolin e ndihmës trajnerit,  njofton “infOSport.mk”. Një ndër sulmuesit më të mirë që ka luajtur në futbollin vendor dhe kuptohet me fanellën e Rabotniçkit, do të jetë asistent i trajnerit Ratko Dostaniq, ndërsa me siguri se do të jetë kjo

ZYRTARE, Efremov nënshkruan me Vllazninë e Shkodrës

Vllaznia e Shkodrës që udhëhiqet nga ish seleksionuesi i Maqedonisë, Mirsad Jonuz, gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar portierin maqedonas, Andreja Efremov, i cili së fundmi ishte pjesë e Sikelsit nga Kratova. Një gjë të tillë “infOSport.mk” kishte paralajmëruar që mbrëmë, ndërsa sot erdhi edhe konfirmimi nga ana e drejtuesve të

Drita e Bogovinës godet në merkato, merr futbollistë nga Liga e Parë

Drita e Bogovinës nën dirigjimin e trajnerit Ardian Imeri tashmë një javë ka filluar me përgatitjet për stinorin pranveror, teksa të shtunën skuadra zhvilloi edhe miqësoren e parë kundër skuadrës kosovarë të KEK-ut, njofton “infOSport.mk”. Në një super ndeshje skuadra tetovare shënoi fitore 3:2, ndërsa pjesë e kësaj ndeshje ishin edhe