Derbi Inter-Milan, ja kë favorizojnë bastet

Të shtunën në elitën e futbollit italian do të luhet derbi i madh midis Interit dhe Milanit.  Kompanitë e basteve mendojnë se derbi i parë i këtij sezoni do të ngjyroset “zikaltër”. Sipas specialistëve, skuadra e Antonio Kontes, pavarësisht  mungesave të shumta do të fitojë këtë derbi. Fitorja e zikaltërev kuotohet me koeficientin 2.2

Ndërkohë, një sukses i Milanit të Stefano Piolit kuotohet me koeficien 3.1, ndërkohë sa i përket një barazimi të mundshëm, koeficienti që ofrojnë agjencitë është 3.5.

Leave a Reply