Zbulohet arsyeja pse Milani nuk udhëtoi për në transfertën ndaj Kaljarit

Sipas asaj që thotë “CalcioMercato.com”, kuqezinjtë do të udhëtojnë nesër nga mëngjesi për në ishull për arsye se dy lojtarë si Teo Hernandez dhe Hakan Çalhanogllu u infektuan me koronavirus paraditen e sotme, dhe për këtë skuadra milaneze do t’i nënshtrohet një tjetër kontrolli rutinë të tamponëve në respekt të masave dhe protokollit anti-COVID.

Leave a Reply