Interi transferon lojtarin e Real Madridit me parametra zero!

Lukas Vaskez është njëri prej futbollistëve që pritet të largohet nga rradhët e Real Madridit në fund të sezonit. Mesfushori nuk do të rinovojë kontratën që skadon me mbylljen e këtij kampionati dhe ka vendosur që të nisë një tjetër aventurë. Mediat në Italia bëjnë me dije se Interi ka nisur

Manaj, bashkë me flamurin e Barcelonës vendos edhe atë shqiptar

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj po kalon një formë jashtëzakonisht të mirë te Barcelona B pasi ka shënuar 9 gola dhe kryeson listën e golashënuesëve. Më mirë se sulmuesi shqiptar nuk ka mundur të bëjë as Collado që cilësohet si Lionel Mesi i ri i "katalunasve". Së fundmi Manaj ka treguar

11-vjeç, ndërsa luan me të rritur! Spektakli që krijon në fushë po bënë xhiron e botës (VIDEO)

Një video ku shihet një futbollistë 11 vjeçar teksa luan me skuadrën e të rriturve në Liberi, ka bërë xhiron e botës. Erik Marshall quhet 11 vjeçari i cili luan për skuadrën e Fc Garou. Siç mund të shihet edhe në video, Marshall gjatë gjithë kohës ruan pozicionin e tij, teksa