Besar Iseni shënon eurogol ndaj Vllaznisë së Mevlan Adilit (VIDEO)

Sot është zhvilluar ndeshja e fundit e javës së 8-të në elitën e futbollit shqiptarë midis Egnatias dhe Vllaznisë, me ç’rast në fushë zbritën plotë 4 futbollistë shqiptarë nga Maqedonia e Veriut,njofton “infOSport.mk”. Besart Krivanjeva, Demir Imeri dhe Besir Iseni zbritën në fushë që nga minuta e parë te Egnatia, ndërsa