Dueli i fundit miqësor para sfidës së Ligës së Kampionëve, Struga Trim Lum sfidohet nga Llapi

Struga Trim Lum prej ditësh po stërvitet në Strugë, ku kampionët e vendit kanë zhvilluar edhe minifazën përgatitore për pjesëmarrjen e dytë rradhazi në ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Gjatë kësaj periudhe kampionët e Maqedonisë së Veriut kanë zhvilluar edhe disa ndeshje miqësore, ku trajneri Qatip Osmani ka parë për së

Struga Trim Lum nuk ndalet, përforcon portën me një emër të njohur në Ligën e Parë!

Struga Trim Lum ka bërë një merkato të shkëlqyer, duke transferuar emra shumë të njohur për tregun tonë të futbollit. Kampionët e vendit gjatë ditës së sotme prezantuan mesfushorin e njohur difenziv, Stefan Spirovski, që me mjaft sukses vite me rradhë mbronte edhe ngjyrat e përfaqësueses së Maqedonisë, njëjtë sikurse

Struga Trim Lum lëshon bombën, prezanton reprezentuesin e Maqedonisë, Stefan Spirovskin

Stefan Spirovski është emri më i ri që i bashkohet skuadrës kampione të Struga Trim Lum, që edhe njëherë tjetër po dëshmon se bëhet fjalë për një skuadër shumë serioze dhe se këtë vit pretendon edhe grupet e Ligës së Konferencës së paku. Spirovski është një emër i njohur për opinionin