Voska Sport prezanton Arlind Alitin

Arlind Aliti është futbollisti më i ri i Voska Sport, me të cilën skuadër ka firmosur kontratë një vjeçare, njofton “infOSport.mk”. Aliti është prodhim nga shkolla e futbollit të Shkëndijës, ndërsa kualitetet e tij mjaft mirë i njeh edhe trajneri Berat Imeri, që një kohë të gjatë ka punuar me grupmoshat

Voska Sport prezanton trajnerin, Berat Imeri

Voska Sport gjatë ditës së sotme ka prezantuar trajnerin e saj të ri, Berat Imerin. Edhe pse marrëveshja ishte arritur që disa javë më parë, drejtuesit e skuadrës shqiptare nga Ohri vetëm sot prezantuan stategun tetovar, i cili me Voska Sport ka nënshkruar kontratë një vjeçare, njofton “infOSport.mk”. Me Imerin në

Vardari angazhon sih futbollistin e FC Shkupit, edhe babai i tij luante për skuadrën nga Çairi!

Vardari sot edhe zyrtarisht nis përgatitjet për sezonin e ri futbollistik në Ligën e Dytë, derisa drejtuesit e kësaj skuadre kanë punuar edhe në angazhimin e futbollistëve të rinj gjatë kësaj periudhe, njofton “infOSport.mk”. Një ndër emrat e fundit që i është bashkuar kësaj skuadre, është Filip Janevski, mesfushori fantazist i

Voska Sport me Berat Imerin si trajner startoi me përgatitjet për sezonin e ri

Voska Sport e sezonit të ri nisi sot me punë. Lojtarët nën kontratë, të rinjtë e afruar në merkato dhe lojtarët e spikatur nga ekipi i dytë, ishin sot në fushë, nën urdhërat e trajnerit Berat Imeri, njofton “infOSport.mk”. Prezent në grumbullimin e parë ishte edhe presidenti Nefi Useini, i cili

Voska Sport angazhon edhe një talent tjetër të Shkëndijës!

Voska Sport me Berat Imerin si kryetrajner ka vazhduar të përforcojë skuadrën me talentë të rinj, që kryesisht vijnë nga shkolla e futbollit të Shkëndijës. Informacione të besueshme pranë “infOSport.mk” bëjnë me dije se Voska Sport ka bindur edhe talentin 21-vjeçar, Albin Ramadanin, i cili së fundmi ishte pjesë e Besës

Ish trajneri legjendar i FC Shkupit merr drejtimin e Kozhuvit!

Ish trajneri legjendar i FC Shkupit, i cili një periudhë luante edhe rolin e seleksionuesit te përfaqësuesja e Maqedonisë, Gjore Jovanovski, sezonin e ri do të udhëheq ekipin e Kozhuvit, që bënë gara në Ligën e Dytë, njofton “infOSport.mk”. Trajneri me shumë përvojë te Kozhuvi do të zëvendësojë Vase Beqarov, i

Voska Sport arrinë marrëveshje me Cuculin!

Voska Sport vazhdon me përforcimin e skuadrës në prag të startit të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik. Pas portierit Valon Neziri, Almir Rexhepit, Arlind Alitit, Ylbr Beqirit dhe Ensar Lumës, siç mëson “infOSport.mk”, skuadrës shqiptare nga Ohri së fundmi i është bashkuar Ajradin Cuculi. Bëhet fjalë për një mbrojtës me shumë