Aliji shënon, EuroMilku fiton

Burhan Aliji ka vazhduar me paraqitjet e tij të mira në petkun e skuadrës shkupjane të EuroMilkut, duke shënuar sërish dhe duke ndihmuar këtë skuadër për të arritur edhe fitoren e 6-të këtë edicion pas 12 xhirove të kaluara, njofton “infOSport.mk”. Burhan Aliji realizoi golin e parë në fitoren 3:1 të

Florent Osmani ndëshkon Gostivarin

Florent Osmani ka rezultuar deçiziv në fitoren e skuadrës së tij EuroMilkut ndaj Gostivarit në kuadër të javës së 9-të në Ligën e Dytë Futbollistike të Maqedonisë – Perëndim, njofton “infOSport.mk”. Osmani realizoi golin e vetëm në fitoren 1:0 të skuadrës nga Lisiçja e Epërme, edhe atë që në minutën e