Kadriu: Të ndërpresim serinë negative dhe të kthehemi me rezultat pozitiv nga Shkupi

Struga Trim Lum sot në Shkup do të ketë një detyrë të vështirë përballë Rabotniçkit, që në anën tjetër do të ketë traditën kundër, kur janë në pyetje përballjet me ekipin strugan, njofton “infOSport.mk”. Skuadra “romantike” në 3 ndeshjet e deritanishme të zhvilluara si vendas përballë Struga Trim Lum nuk njeh

Kadriu startues në fitoren e Lokomotiv Plovdiv

Florian Kadriu, i cili ndodhet në prova te skuadra bullgare e Lokomotiv Plovdiv të mërkurën ka zhviilluar ndeshjen e parë të tij si futbollist i kësaj skuadre, që udhëhiqet nga ish trajneri i Shkëndijës, Bruno Akrapoviç, njofton “infOSport.mk”. Kadriu luajti si titullar në fitoren 3:0 të Lokomotov Plovdivit ndaj Hebar, në