Gledi Mici flet si “kuqezi”

Gledi Mici shprehet i entuziazmuar që bashkohet me Shkëndijën, ndërsa fton mbështetësit e klubit për përkrahje në drejtim të arritjes së objektivave madhorë në skenën vendore dhe ndërkombëtare. 27-të vjeçari shprehet i kënaqur për transferimin në Tetovë dhe mezi pret të paraqitet me klubin e ri. “Së pari dua të them se

Gledi Mici me këtë fotografi i thotë lamtumirë Skëndërbeut, pritet zyrtarizimi te Shkëndija

Edhe pse ende nuk ka asgjë zyrtare, me postimin e tij të fundit në profilin zyrtarë në “Instagram”, Gledi Mici  veçmë ka konfirmuar ndarjen me Skënderbeun edhe njëherë tjetër, duke lënë për tu kuptuar se e ardhmja e tij është e lidhur me Shkëndijën e Tetovës, njofton “infOSport.mk”. Futbollisti nga Tirana

Mici ndahet me Skënderbeun, Shkëndija gati të transferojë në Tetovë

Pas largimit të Ardian Cuculit drejtuesit e Shkëndijës janë vënë në kërkim të një mbrojtësi të majtë, ndërsa një ndër emrat e mundshëm që mund të zbarkojë në Tetovë, është Gledi Mici i Skënderbeut, njofton “infOSport.mk”. Ky i fundit edhe zyrtarisht më nuk është pjesë e Skënderbeut, ndërsa një gjë të