Luis Suarez transferohet në “Serie A”, por jo te Juventusi!

Luis Suarez është gjithnjë e më larg Barcelonës, ndërsa shumë skuadra të njohura europiane dëshirojnë të shohin uruguaianin në rradhët e tyre. Sipas asaj që shkruan e përditshmja katalunase, “Sport.es”, tre skuadrat italiane, Milan, Inter dhe Lacio dëshirojnë të bëjnë për vete sulmuesin e Barcelonës, i cili pjesë e skuadrës nga