Agim Ibraimi bëhet me trajner të ri te Kukësi! Një ish trajneri i Prishtinës do të udhëheq verilindorët

Kukësi, pjesë e së cilës skuadër janë edhe dy shqiptarët nga Maqedonia e Veriut, Agim Ibraimi dhe Besir Demiri, ka gjetur trajnerin e ri, i cili do ti udhëheq në vazhdim të kampionatit. Bëhet fjalë për Mirel Josën, i cili së fundmi kishte udhëhequr Prishtinën. Sipas Supersport, Josa me Kukësin ka