Rabotniçki mundet edhe nga Radniçki, Fazliu dhe Sadiki inkuadrohen në pjesën e dytë

Rabotniçki ka pësuar edhe disfatën e katërt nga po aq ndeshje të zhvilluara në kuadër të ndeshjeve kontrolluese, që kjo skuadër po i zhvillon në Slloveni në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e parë eliminatore të Liga Europa kundër hungarezëve të Honved, njofton “infOSport.mk”. Gjatë ditës së sotme të besuarit e