UEFA vjen me dënime të rënda për dy yjet e Realit të Madridit!

Reali i Madridit morri një fitore shumë të vlefshme në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve kundër Ajaksit në transfertë, mirëpo si duket kjo fitore do t’i kushtojë rëndë skuadrës “madrilene”, që duhet të vuajnë tashmë sanksionet nga UEFA. Kapiteni Serhio Ramos që vuante nga kartonët

Tensione te Reali! Ramos humb nervat në stërvitje, desh e goditi bashkëlojtarin e tij (VIDEO)

Kapiteni i Realit të Madridit, Serhio Ramos humbi nervat në stërvitjen e sotme të skuadrës ‘mbretërore’ dhe shumë pak mungonte që të godiste njërin prej bashkëlojtarëve të tij të ri, Serhio Regunion. Kapiteni i skuadrës ‘madrilene’ u nervozua me gjestin e bashkëlojtarit të tij, i cili në një tentativë për të

Ramos kërcënohet me vdekje, detyrohet të ndërroj nr. e telefonit

Vazhdon fushata anti-Serhio Ramos pas ndërhyrjes që detyroi Sallah të linte fushën gjatë finales së Ligës së Kampionëve. Pas sulmeve në rrjetet sociale, gjykimit negativ nga ish-futbollistë, peticionit online dhe deri te denoncimi nga një avokat egjiptian, i cili kërkon edhe dëmshpërblim prej 1 miliard euro, situata tashmë po del