Sallah si raketë, me një shpejtësi të hatashme kaloi gati gjithë terrenin dhe shënoi ndaj Atalantas (VIDEO)

Liverpulli mbrëmë në Bergamo mundi Atalantan me rezultatin e pastërt 5:0, duke vazhduar serinë e ndeshjeve pozitive në “D” të Ligës së Kampionëve. Në mesin e golashënuesve nuk kishte se si të mungojë edhe emri i Mohamed Sallah, i cili edhe njëherë tjetër dëshmoi aftësitë e tij prej një vrapuesi

Sallah shënon golin e tij të parë në ndeshjet ndaj Junajtedit

Sulmuesi egjiptian i Liverpullit, Mohamed Sallah të dielën shënoi golin e dytë ndaj Mançester Junajtedit, duke formuluar rezultatin përfundimtarë të takimit ndaj Mançester Junajtedit (2:0), njofton “infOSport.mk”. Sallah shënoi në kohën shtesë të takimit, ndërsa ishte ky goli i tij i parë që shënonte ndaj Mançester Junajtedit, prej kur se është