Ndeshjet e Ak. Pandev së shpejti do të transmetohen në “Sport Klub”

Klubi i Akademia Pandev që është në pronësi të futbollistit të njohur, Goran Pandev, përmes faqes zyrtare në “facebook” ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me kanalet e njohura sportive në rajon “Sport Klub”, për transmetimin e ndeshjeve si vendas të kësaj skuadre, përcjellë “infOSport.mk”. Marrëveshja mes palëve është nënshkruar dhe