Bardhi: Treguam se mundemi ndaj Francës, pse jo ndaj Spanjës e Portugalisë

Kur kanë mbetur edhe 7-të ditë nga starti i Kampionatit Evropian për të rinjë, përfaqësuesja e Maqedonisë U21 vazhdon përgatitjet në Shkup me intenzitet të lartë. Plejmejkeri i Ujpeshtit, Enis Bardhi shprehet se nuk i trembën asnjë rivalit në Evropian dhe me besim të plotë shpreson se do t’ia dalin