Koefiçentet e basteve, ja kë e shohin si favorite për të fituar Europianin

Anglia favorite, por jo edhe në mënyrë shumë bindëse. Është ky parashikimi i kompanisë së basteve që pardje menjëherë pas përfundimit të gjysmëfinales së dytë të “Euro 2020” kanë hapur lojërat për finalen e së dielës. Për bastin e fitores së trofeut, Anglia paguhet 1,75 herë kuotën, ndërsa trofeu i “Axurrëve”

Shtyhet konferenca për shtyp e Italisë, ja arsyeja!

Konferenca për shtyp e Kombëtares së Italisë është shtyrë. Sipas “La Gazzetta dello Sport”, tre gazetarë pas ndeshjes me Spanjën kanë rezultuar pozitivë. Konferenca për shtyp mbahet në distancë, dhe mediat i bëjnë pyetjet online, por Kombëtarja e Italisë nuk dëshiron të rrezikojë asgjë. Sipas artikullit, sot ishte planifikuar që gazetarët të