Konor pësoi dëmtim të frikshëm, largohet me barrelë (VIDEO)

Irlandezi Konor MekGregor ka humbur duelin e peshave të lehta në UFC përballë amerikanit Dustin Poirier. Në Las Vegas, sfida është vendosur nga KO teknik, pasi irlandezi pësoi një dëmtim të frikshëm në kyçin e këmbës. https://twitter.com/i/status/1414080096734875653 Në duelin e tretë mes tyre, MekGregor ka vendosur këmbën keq, duke nxjerrë kyçin në

Mesi pas triumfit në Kupën e Amerikës: Kjo ndeshje do të hyjë në histori

Argjentina arriti të triumfonte 1:0 ndaj Brazilit në finalen e Kupës së Amerikës, ku për Lionel Mesin ishte trofeu i parë që fitoi me Argjentinën. Ylli argjentinas pas ndeshjes për mediat është shprehur i lumtur dhe nuk e besonte ende se janë kampionë: “Lumturia që ndiej është e pashpjegueshme. Unë duhej

Pritja mbaroi! Argjentina dhe Messi ngritën lartë trofeun e shumëpritur të “Copa America” (VIDEO)

Pritja për Argjentinën dhe Lionel Messin mbaroi! “Gauçosët” fituan trofeun e Copa America, pasi në finalen e madhe të zhvilluar në stadiumin legjendar “Marakana” mundën Brazilin me rezultatin minimal 1:0, falë golit të shënuar nga Anhel Di Maria në minutën e 22-të, njofton “infOSport.mk”. Kësisoj Argjentinas fitoi këtë trofe për herë