Voska Sport fiton derbin shqiptarë, Sileksi pëson disfatën e parë sezonale

Voska Sport ka regjistruar fitore të pastërt 3:0 në derbin shqiptarë të javës së 26-të në Ligën e Dytë – Perëndim, duke vazhduar në këtë mënyrë të ruajë pozitën e dytë në renditje, njofton “infOSport.mk”. Voska Sport në asnjë moment nuk e vuri në dyshim fitoren në takimin e sotëm të

Voska Sport-Besa, derbi shqiptarë që mund të vendos fatin për pozitën e dytë në Perëndim

Dy xhiro pa u mbyllur sezoni i rregullt në Ligën e Dytë – Perëndim, është ekipi i Sileksit i vetmi që ka siguruar kualifikimin për në Ligën e Parë, ndërsa për vendin e dytë do të diskutojnë  Voska Sport dhe Vardari, njofton “infOSport.mk”. Voska Sport në terren vendas do të mirëpret

Çelzi shitet për 2.5 miliardë sterlina, Abramoviç nuk do të përfitojë asgjë!

Çelzi, është në orët e fundit të presidencës Abramoviç. Londinezët do të nisin një epokë të re, me një grup të ri pronësie, të udhëhequr nga Todd Boehly, Clearlake Capital, Mark Walter dhe Hansjoerg Wyss, për të blerë klubin. Bëhet fjalë për një investim marramendës, 2.5 miliardë sterlina për blerjen e

Gjithsej të etiketuara

Drejtori i ujësjellësit të Laçit ka vjedhur shtëpinë e Benzemasë!

Nëse denoncimi i Sali Berishës në vitin 2019 do të rezultojë i vërtetë, atëherë në krye të Ujësjellësit të Laçit, Partia Socialiste ka vendosur një profesionist të vërtetë. Jo në menaxhimin e Ujësjellësit, por në vjedhjen e vilave. Sepse sipas Berishës, Alfred Prodani që u arrestua sot për llogari të

Neymar promovon veturen e re të miliarderit shqiptar

Kompania ‘Next e.GO Mobile’ e familjes së Lazim Destanit ka promovuar dje në Berlin veturën e parë elektrike të markës ‘e.GO’. Në ceremoninë promovuese, krahas shumë figurave e artistëve të shquar, prezent ishte edhe njëri nga yjet e futbollit botëror, braziliani Neymar. Next e.GO Mobile është njëra nga kompanitë e biznesit të