Masevski sërish  u kujdes për fitoren Sileksit, Struga TL kërkon 7 nga 7, FC Shkupi këndelljen (VIDEO)

Sileksit i ka mjaftuar goli i Damjan Masevskit për të arkëtuar edhe 3 pikë të tjera në kampionat. Sulmuesi 21-vjeçar, sërish u aktivizua nga bankina, dhe sërish arriti të shënojë, këtë herë ndaj Makedonija GJ.P në Shkup, njofton “infOSport.mk”. Kujtojmë, Masevski javën e shkuar në minutën e 84-të kishte shënuar golin