Voska Sport reagon ndaj arbitrimit skandaloz, akuzojnë vëllezërit Mlladenovski

Voska Sport të shtunën në Ohër luajti baraz 2:2 kundër Kozhuvit. Megjithatë sipas drejtuesve të skuadrës shqiptare nga Ohri, kjo ndeshje mund të kishte një epilog tjetër, në rast se arbitri kryesor bashkë me ndihmësit e tij do të ishin më vigjilent dhe do të referonin drejtë sipas standardeve që

Shorti i Ligës së Kampionëve dhuron dy ndeshje të zjarrta që në fazën e 1/8 së finales

Dy ndeshje të zjarrta që në fazën e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Paris Sen Zhermen – Bajern Munih dhe Liverpull – Real Madrid. Janë këto dy përballjet që kanë tërhequr vëmendjen e shortit të sotëm të hedhur në Nion të Zvicrës, aty ku kundërshtarët e tyre i