Gostivari nuk ndalet, pas Angelçe Timovskit, gati të prezantojë edhe sulmuesin nigerian, Kehinde

KF Gostivari nuk ka ndërmend të ndalet, kur janë në pyetje prurjet e reja te kjo skuadër për sezonin 2023/24 në elitën e futbollit vendor. Pasi disa orë më parë prezantuan futbollistin e deridjeshëm të FC Shkupit, Angelçe Timovskin, ata nuk ka vonuar shumë dhe kanë paralajmëruar edhe transferimin e sulmuesit

Anulohen gjitha fluturimet nga aeroporti i Rejkjavik, Struga Trim Lum mbetet në Islandë edhe sonte!

Edhe pse fiks në ora 00:00 sipas kohës lokale në Islandë dhe ora 02:00 pas mesnate me orën tonë, duheshe të ndodh fluturimi i ekspeditës së Struga Trim Lum me aeroplan drejt Frankfurtit dhe më pas drejt vendit tonë, informacione pranë “infOSport.mk” bëjnë me dije se i njëjti është anuluar

Futbollistët e Struga Trim Lum falën xhumanë në Rejkjavik

Struga Trim Lum ende është në pritje të fluturimit drejt Maqedonisë së Veriut nga Islanda, ndërsa qëndrimin e tyre në kryeqendrën islandeze, Rejkjavik, futbollistët e Struga Trim Lum e shfrytëzuan për të vizituar xhaminë qendrore dhe për të falur namazin e ditës së premte, ndryshe e njohur si dita e