Sfidë e veçantë mes nipit dhe dajës, Bajrami mirëpret Rufatin në Ohër!

Të shtunën Voska Sport në terren vendas do të mirëpret AP Brera nga Strumica, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 13-të në elitën e futbollit vendor. Kjo përballje do të jetë e veçantë për dyshen Medin Bajrami-Agron Rufati, që luajnë në skuadra të ndryshme. Ndryshe Bajrami i Voska Sport dhe