Ndodh edhe kjo te ne, Aliu brenda 3 ditëve, Jakimovski brenda 8 ditëve ndërruan nga dy ekipe

Merkato e janarit përveç transferimeve të shumta po sjellë edhe ndodhi shumë interesante, e që ka të bëjë me futbollistë nga vendi ynë. Fjala është për shkupjanin Emir Aliu dhe futbollistin nga Kriva Pallanka, Nikolla Jakimovski, njofton “infOSport.mk”. I pari me 25 janar ishte prezantuar te skuadra e Ligës së parë nga Kosova, FC Vitia, … Continue reading Ndodh edhe kjo te ne, Aliu brenda 3 ditëve, Jakimovski brenda 8 ditëve ndërruan nga dy ekipe