Futboll vendor

Bunjamin Shabani: Shkëndija ekip cilësor, por ne kërkojmë rastin tonë

Të mërkurën luhen ndeshjet e 1/4 së finales së Kupës së Maqedonisë së Veriut dhe duel interesant do të luhet në Tetovë ku Shkëndija do

Florent Ramadani me asist dhe shtyllë kundër Makedonija Gj.P.

Reprezentuesi i shpresave të Maqedonisë së Veriut vazhdon me paraqitjet cilësore te Shkëndija e Tetovës edhe pse realisht në raport me pozitën natyrale si mesfushorë

Tetovari Blerim Xhemaili ndau shortin për Kupën e Botës për Klube

Gjatë ditës së sotme në Cyrih të Zvicrës është hedhur shorti për Kupën e Botës për Klube, pjesë e së cilës ishte edhe tetovari Blerim

Shkëndija fiton dhe vazhdon ngritjen në tabelë (VIDEO)

Shkëndija ka arritur një fitore mjaft të vlefshme me rezultatin 1:2 në terrenin e vështirë në Gjorçe Petrov, në kuadër të xhiros së 15-të, njofton

FC Shkupi superior në pjesën e dytë ndaj Struga Trim Lum (VIDEO)

Plotë 9 gola në dy ndeshje brenda 7 ditëve për FC Shkupin, që vazhdon efektin e qindtpërqindtë në ndeshjet si vendas gjatë këtij edicioni, njofton

FC Shkupi nuk gabon, Shkëndija ndal serinë pozitive të Bajramit me Makedonija GJ.P

Janë zhvilluar takimet e javës së 15-të në elitën e futbollit vendor, aty ku FC Shkupi nuk gabon sërish dhe brenda 7 ditëve shënon plotë

Shkëndija me një mungesë të madhe ndaj Makedonija Gj.P!

Shkëndija sot në Shkup do të përballet me Makedonija GJ.P e Muharem Bajramit, i cili me skuadrën nga Gjorçe Petrovi nuk dinë për disfatë, prej

Ish sulmuesi i FC Shkupit i shënon dhe fundos kampionët e Beshiktashit!

Ish sulmuesi i FC Shkupit, Serxhinjo, i cili verën e vitit 2020 nga skuadra e Çairit iu transferua në Turqi te skuadra e Giresunspor, të

Është sërish ai miq, sërish Erdon Daci që shënon dhe që Vesterlon drejt elitës belge po e drejton

Erdon Daci po kalon momentet e tij më të mira në karrierë, teksa edhe të shtunën ka gjetur rrugën e golin në Belgjikë, njofton “infOSport.mk”. Vesterlo

Jasir Asani “dopietë” ndaj skuadrës së Miovskit dhe Ramadanit (VIDEO)

Jasir Asani ka shkëlqyer në fitoren 5:0 të skuadrës së tij, Ksivarda ndaj skuadrës së MTK Budapest, pjesë e së cilës skuadër janë ish futbollisti

Infosport në Youtube

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

LPFM

Florent Ramadani me asist dhe shtyllë kundër Makedonija Gj.P.

Shkëndija fiton dhe vazhdon ngritjen në tabelë (VIDEO)

FC Shkupi superior në pjesën e dytë ndaj Struga Trim Lum (VIDEO)

FC Shkupi nuk gabon, Shkëndija ndal serinë pozitive të Bajramit me Makedonija GJ.P

Shkëndija me një mungesë të madhe ndaj Makedonija Gj.P!

Voska Sport mund Vardarin, shuan “ëndërrat” e kuqezinjëve për tu rikthyer në Ligën e Parë!

Renova dorëzohet para Ak. Pandev, Mirçevski sërish në element (VIDEO)

Rabotniçki pa zgjidhje për ta ndalur Bunjamin Shabanin (VIDEO)

Java e 14-të rezulton e mbarë për skuadrat shqiptare

Iljazi: Respekte Pelisterit, por pikët mbeten në Çair

Jasmin Mecinoviq të dielën ndaj Rabotniçkit zhvillon ndeshjen e fundit me Struga Trim Lum

Sefer Emini me dy eurogola mundi i vetëm Skopjen në Autokomandë (VIDEO)

Lajme të mira nga infermeria e Struga Trim Lum, rikthehet Kasami!

ZYRTARE, Rabotniçki bëhet me trajner të ri

Top