Futboll vendor

Shkëndija para kohe nis pushimet dimërore!

Duke përfituar nga fakti se në xhiron e 18-të të Ligës së Parë të Futbollit të Maqedonisë Shkëndija është e lirë, futbollistët “kuqezi” janë lënë

Vëllezëirit Ramadani, dy simpatikët e Shkëndijës që edhe pse në moshë të re po lëjnë gjurmë

Shkëndija të dielën në Shkup mundi Makedonija GJ.P me rezultatin 3:1, duke mbajtur hapin me dy skuadrat e para në renditje, Struga Trim Lumin dhe

FC Shkupi mban hapin me Struga Trim Lum në garën për titull (VIDEO)

FC Shkupi, skuadër kjo që për shkak incidentit të ndodhur në ndeshjen çerekfinale kundër Shkëndijës, ndeshjet si nikoqir i zhvillon në Kërçovë, të dielën në

Ndërpritet ndeshja e ligës së tretë, Aerodrom-Bashkimi!

Ndeshja e javës së 15-të në Ligën e tretë – Veri midis Aerodromit dhe Bashkimit nga Kumanova, nuk ka pritur fundin e saj, raporton “infOSport.mk”.

Struga Trim Lum me fitoren ndaj Ak.Pandev konfirmon titullin kampion vjeshte (VIDEO)

Një xhiro para fundit të stinorit vjeshtorë, Struga Trim Lum ka arritur të shkruaj historinë, duke u shpallur kampion vjeshte në elitën e futbollit vendor,

Struga Trim Lum shkruan historinë, shpallet kampion vjeshte, fitore identike për FC Shkupin dhe Shkëndijën!

Me fitoren minimale 1:0 ndaj Akademia Pandev në ndeshjen e javës së 17-të, Struga Trim Lum ka arritur të shkruaj historinë, duke u shpallur kampion

Gazetari me standarde të dyfishta! Për “ekipa.mk” Vlahoviç është hero, e Xhaka provokator!

Gazetaria sportive në vendin tonë është në një nivel shumë të ulët. Duke pasur parasysh se mungojnë emisione sportive, debate sportive nëpër TV tona, mbulim

Derbi i madh i pranverës, FC Shkupi-Shkëndija jashtë Çairit dhe pa tifoz!

Komisioni Disiplinor i Federatës së futbollit të Maqedonisë së Veriut, ka sjellur vendim përfundimtar për incidentet e ndodhura në ndeshjen e Kupës ndërmjet FC Shkupit

FFM i ndihmon me nga 10 mijë euro klubet e futbollit të femrave

Në “Shtëpinë e Futbollit”, drejtuesit e Federatës së Futbollit të Maqedonisë, zëvëndës-presidenti Llazar Rakixhiev, sekretari i përgjithshëm Filip Popovski dhe zëvendësi i tij Drilon Ganiu,

Ballistët e “djegin” Tetovën!!

Edhe përkundër barazimit të Shkëndijës gjatë ditës së sotme kundër Tikveshit, festa e “Ballistëve” nuk ka munguar, sidomos në orët e mbrëmjes, ndërsa e gjithë

Infosport në Youtube

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

LPFM

Shkëndija para kohe nis pushimet dimërore!

Vëllezëirit Ramadani, dy simpatikët e Shkëndijës që edhe pse në moshë të re po lëjnë gjurmë

FC Shkupi mban hapin me Struga Trim Lum në garën për titull (VIDEO)

Struga Trim Lum me fitoren ndaj Ak.Pandev konfirmon titullin kampion vjeshte (VIDEO)

Struga Trim Lum shkruan historinë, shpallet kampion vjeshte, fitore identike për FC Shkupin dhe Shkëndijën!

Derbi i madh i pranverës, FC Shkupi-Shkëndija jashtë Çairit dhe pa tifoz!

Ballistët e “djegin” Tetovën!!

FC Shkupi përsërit suksesin e gjeneratës së artë të Beqirit, Memedit! Mund Pobedën 6:0 midis Prilepit

FC Shkupi demoloi Pobdën në Prilep, Shkëndija prish festën e “Ballistëve”, vetëm barazim me Tikveshin

Struga Trim Lum fiton edhe në Kratovë, titulli kampion vjeshte shumë afër

Java e 16-të nis me derbin, Sileksi-Struga Trim Lum

Ardian Nuhiu dhe Drita e Gjilanit edhe zyrtarisht ndajnë rrugët!

Java e 16-të hapet të shtunën me një super derbi

Miqësore, Voska Sport mundi fqinjët e Struga Trim Lum

Top