Futboll vendor

Zahov 5 ndeshje kampionale me rradhë nuk pranon gol

Shkëndija ndodhet në formë të shkëlqyeshme, ndërsa kjo ka bërë që edhe portieri i tyre, Kostadin Zahov të vijë në shprehje, njofton “infOSport.mk”. Shkëndija në 5

Bolonja e Xhemailit largohet me pikë nga “Olimpiko” (VIDEO)

Skuadra e Bolonjas ka nxjerrë një barazim 1:1 në ndeshjen si mysafir ndaj Lacios në ndeshjen e javës së 29-të në “Serie A”. Mysafirët shënuan

Agim Ibraimi gjen golin e parë me Domzhalen

Agim Ibraimi ka gjetur golin e tij të parë me fanellën e Domzhales në elitën e futbollit slloven, njofton “infOSport.mk”. Futbollisti tetovarë i cili pas

Humbja e papritur ndaj Skopjes! Felt trajneri Zekirja Ramadani

Zekirja Ramadani nuk bëri një debutim të mirë në bankinën e FC Shkupit, pasi skuadra e tij në ndeshjen e fundit të javës së 24-të

Boreci fiton dhe vazhdon garën për vendin e dytë

Boreci ka shënuar fitore 2:1 ndaj Osogovës në ndeshjen e javës së 17-të, duke vazhduar garën për pozitën e dytë në Ligën e Dytë –

Gostivari dorëzohet ndaj Labunishtës, Zajazi fiton Novacin

Gostivari ka pësuar disfatë minimale 0:2 në transfertën ndaj Labunishtës në Strugë, duke humbur në këtë mënyrë pozitën e parë, që tashmë kryesohet nga Vëllazërimi

Ramadani debuton me disfatë në bankinën e FC Shkupit (VIDEO)

Zekirja Ramadani ka debutuar me disfatë në bankinën e FC Shkupit, skuadër kjo e cila në rolin e nikoqirit në Gostivar sot pësoi disfatë nga

Mbyllet pjesa e parë, Shkupi në disavantazh përballë Skopjes

Është mbyllur pjesa e parë e takimit të fundit të javës së 24-të në elitën e futbollit vendor midis FC Shkupit dhe Skopjes, ndeshje kjo

Fazllagiq: Goli ndaj Sileksit, ëndërr e realizuar! (VIDEO)

Shkëndija e Tetovës të shtunën me fitoren e 20-të në këtë sezon të Ligës së Parë shkuan me stil në pauzë dy javore (shkaku i ndeshjeve

Ramadani me shumë ndryshime në formacionin e Shkupit

Para pak çastesh trajneri i ri i FC Shkupit, Zekirja Ramadani zbuloi formacionin me të cilin do të zbret në fushën e stadiumit në Gostivar

Infosport në Youtube

GOLI I VALMIR JONUZIT NDAJ RABOTNIÇKIT (22.04.2017) 00:40
PIRO SHOU I BALLISTEVE NDAJ VARDARIT (19.04.2017) 01:20
PORTIERI JOVANOVSKI BËNTE MRREKULLI SOT NDAJ VARDARIT (19.04.2017) 00:30
1/2 E FINALES, SHKENDIJA-VARDARI 0:1 (19.04.2017) 02:30
DARKO VELLKOVSKI KALON NE EPERSI VARDARIN 00:16
SHKËNDIJA – VARDARI, PJESA E PARË MBYLLET PA GOLA (19.04.2017) 00:35
VAZHDON NDESHJA SHKËNDIJA – VARDARI (19.04.2017) 01:48
NDËRPRITET NDESHJA SHKËNDIJA - VARDARI (19.04.2017) 03:55
MAKEDONIJA GJ.P. - SHKUPI 0:0 (15.04.2017) 00:04
EDHE SHIU NUK NDALI SHVERCERAT SOT NE PERBALLJEN NDAJ MAKEDONIJA GJ.P. 00:29
KENGA SHQIPE JEHON NE NDESHJEN ISTANBUL BASHAKSHEHIR-GALATASARAJ (10.04.2017) 00:41
RABOTNIÇKI - SHKENDIJA 1-0 (05.03.2017) 00:38
RENOVA - VARDARI 0:1 (05.03.2017) 00:31
BREGALLNICA – SHKUPI 3-0 (05.03.2017) 00:08
ALTIN ALIJI, TALENTI 10-VJEÇAR QË PO MAHNIT ME TEKNIKËN E TIJ NË FUTBOLL 00:52
STAVREV NE VEND QE TE TREGOJ NE PIKEN E BARDH PER RENOVEN, TREGON POZITE JASHTELOJE?? 00:54
INTERVENIMI BRAVUROZ I BEGOVIÇ QË I MOHOI BARAZIMIN SHQIPËRISË 00:10
GOLI I BEKIM BALAJT NDAJ BOSNJE E HERCEGOVINËS (28.03.2017) 00:19
SHQIPERI - BOSNJE E H. 0-2 (Pjesa e pare) - 28.03.2017 01:10
MAQEDONIA U21 - BULLGARIA U21 1:0 (28.03.2017) 00:29
VËLLAZËRIMI - EURO MILKU 1:0 (19.03.2017) 01:28
TIFOZ TË POBEDËS ME FLAMURIN E MAQEDONISË FUTEN NË FUSHË NDAJ SHKUPIT (18.03.2017) 00:33
GOLI I BESART IBRAIMIT NDAJ BREGALLNICËS (18.03.2017) 00:11
LAZAREVSKI KALON NË EPËRSI SHKUPIN (18.03.2017) 00:17
ARGJENT GAFURI MENDON PËR EPËRSINË E RENOVËS NDAJ PELISTERIT (VIDEO) 00:06
GOLI I ERKAN SEFERIT NDAJ JUVENTUS SERAVA (16.03.2017) 00:52
GOLAT NGA NDESHJA, SHKENDIJA - POBEDA 4:0 (12.03.2017) 00:38
GOLAT, SHKUPI – RENOVA 3:2 (12.03.2017) 00:57
SUPER GOLI I ELIF ELMAZ NDAJ PELISTERIT (12.03.2017) 00:08
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL......FERHAN HASANI FUNDOS VARDARIN 00:43
BOKSIERI I TALENTUAR 9-VJEÇAR NGA HARAÇINA, BAKI AJETI 06:16
GOLAT NGA NDESHJA E PARË GJYSMËFINALE E KUPËS SË MAQEDONISË, VARDARI - SHKENDIJA (01.03.2017) 01:47

LPFM

Zahov 5 ndeshje kampionale me rradhë nuk pranon gol

Humbja e papritur ndaj Skopjes! Felt trajneri Zekirja Ramadani

Ramadani debuton me disfatë në bankinën e FC Shkupit (VIDEO)

Mbyllet pjesa e parë, Shkupi në disavantazh përballë Skopjes

Fazllagiq: Goli ndaj Sileksit, ëndërr e realizuar! (VIDEO)

Ramadani me shumë ndryshime në formacionin e Shkupit

Shkëndija, 21 fitore në 25 ndeshjet e fundit ndaj Sileksit (VIDEO)

FC Shkupi me dy mungesa të mëdha ndaj Skopjes

Bajrami: Ndaj Skopjes vetëm fitorja vjen në shprehje

Goli dhe rastet më të mira nga ndeshja, Shkëndija – Sileksi (VIDEO)

Osmani: Çdo fitore e jona na afron më afër titullit

Altin Lloga e bënë “sefte” me Pobedën (VIDEO)

Goli i Fazlagiç në minutën e 16-të për 16 pikë epërsi ndaj Vardarit (VIDEO)

Komitët përveç ofendimeve ndaj shqiptarëve, kësaj rradhe u bënë edhe “politikan”

Top