Futboll vendor

Ballistët e “djegin” Tetovën!!

Edhe përkundër barazimit të Shkëndijës gjatë ditës së sotme kundër Tikveshit, festa e “Ballistëve” nuk ka munguar, sidomos në orët e mbrëmjes, ndërsa e gjithë

FC Shkupi përsërit suksesin e gjeneratës së artë të Beqirit, Memedit! Mund Pobedën 6:0 midis Prilepit

FC Shkupi ka gëzuar tej mase tifozët e saj, “Shvercerat”, duke i rikujtuar ata për një moment te gjenerata e artë e Argjend Beqirit, Nexhmedin

FC Shkupi demoloi Pobdën në Prilep, Shkëndija prish festën e “Ballistëve”, vetëm barazim me Tikveshin

FC Shkupi ka demoluar Pobedën midis Prilepit, duke shënuar fitore 6:0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 16-të në Ligën e Parë, njofton “infOSport.mk”.

Struga Trim Lum fiton edhe në Kratovë, titulli kampion vjeshte shumë afër

Struga Trim Lum ka regjistruar fitoren e 10-të sezonale, duke vijuar ecurinë më pozitive në historikun e saj në kuadër të ndeshjeve të Ligës së

Java e 16-të nis me derbin, Sileksi-Struga Trim Lum

Me ndeshjen e nesërme midis Sileksit dhe liderit aktual, Struga Trim Lum, edhe zyrtarisht starton java e 16-të në kampionatin elitar vendor, që kishte pauzë

Ja kush do e zëvendësojë Ardian Nuhiun te Drita e Gjilani!

Ardian Nuhiu pas 4 viteve i ka dhënë fund qëndrimit të tij te skuadra e Dritës së Gjilanit, teksa mediat në Kosovë tashmë shkruajnë edhe

Pas largimit nga Drita, ja cili do të jetë destinacioni i rradhës i Ardian Nuhiut

Ardian Nuhiu ka ndërprerë para kohe bashkëpunimin me Dritën e Gjilanit, me të cilën skuadër kishte një kontratë deri verën e vitit 2025. Nuhiu pjesë

Ardian Nuhiu dhe Drita e Gjilanit edhe zyrtarisht ndajnë rrugët!

Drita dhe strategu shkupjan, Ardian Nuhiu edhe zyrtarisht kanë ndërprerë bashkëpunimin, njofton “infOSport.mk”. Lajmi është bërë i ditur në konferencën e jashtëzakonshme të thirrur nga vetë

Liria e Xhengis Rexhepit eliminoi Dritën e Ardian Nuhiut në Kupën e Kosovës (VIDEO)

Dita e sotme në futbollin kosovar na servoi ndeshjen e 1/16 së finales midis Dritës së Gjilanit dhe Lirisë së Prizrenit. Kjo ndeshje pa dyshim

Maqedonia U19 e udhëhequr nga Nexhat Shabani me fitore mbylli turneun kualifikues në Shkup

Përfaqësuesja e Maqedonisë U19, që udhëhiqet nga strategu shkupjan, Nexhat Shabani, me fitore ka mbyllur turneun kualifikues që u mbajt gjatë këtyre ditëve të kaluara

Infosport në Youtube

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

LPFM

Ballistët e “djegin” Tetovën!!

FC Shkupi përsërit suksesin e gjeneratës së artë të Beqirit, Memedit! Mund Pobedën 6:0 midis Prilepit

FC Shkupi demoloi Pobdën në Prilep, Shkëndija prish festën e “Ballistëve”, vetëm barazim me Tikveshin

Struga Trim Lum fiton edhe në Kratovë, titulli kampion vjeshte shumë afër

Java e 16-të nis me derbin, Sileksi-Struga Trim Lum

Ardian Nuhiu dhe Drita e Gjilanit edhe zyrtarisht ndajnë rrugët!

Java e 16-të hapet të shtunën me një super derbi

Miqësore, Voska Sport mundi fqinjët e Struga Trim Lum

“Shvercerat” dhe “Ballistët” do të zgjasin dorën e pajtimit në Prekazin legjendar të Adem Jasharit

Pas reagimit të Bunjakut, sot kundër vendimit të Qytetit të Shkupit për të ndihmuar Vardarin ka reaguar edhe Rabotniçki!

Dy talentët e Zajasit vijnë me një mesazh të fuqishëm drejtuar “Shvercerave” dhe “Ballistëve”

Struga Trim Lum i shkakton disfatën e parë Shkëndijës pas 12 ndeshjeve!

Qatip Osmani: Shkëndija ka nevojë për freski!

Realizimi shqetëson trajnerin Osmani

Top