Futboll vendor

Bajrami zyrtarizohet te Makedonija GJ.P.! Beson se shumë shpejtë do e kalojnë krizën

Makedonija GJ.P pas shkarkimit të Aleksandar Tanevski, shumë shpejtë ka vendosur për pasardhësin e tij. Drejtuesit e skuadrës nga Gjorçe Petrovi vlerësuan se për momentin

Muharrem Bajrami merr drejtimin e Makedonija GJ.P!?

Muharrem Bajrami shumë shpejtë pritet të marrë timonin e Makedonija GJ.P., te e cila skuadër luante rolin e ndihmës trajnerit të Aleksandar Tanevskit, njofton “infOSport.mk”. Ky

Vlera e kartonit të tetovarit Nedim Bajrami gjithnjë në rritje!

Futbollisti tetovar, Nedim Bajrami, padyshim se është një futbollistët kyç të ekipit të Empolit, të cilët shpesh herë kanë përfituar nga golat dhe asistet e

Renova e Qatos për rekord, vetëm edicionin kur u shpallën kampion me statistika më të mira

Renova  të shtunën mundi Pelisterin me rezultatin 2:0. Ishte kjo fitorja e 6-të në 10 javë kampionat, ku ka regjistruar edhe 3 barazime dhe 1

FC Shkupi dhe Renova pa probleme, Struga Trim Lum nuk njeh fitore, Shkëndija dorëzohet në Strumicë

FC Shkupi dhe Renova kanë vazhduar ti gëzojnë tifozët e tyre këtë edicion në Ligën e Parë, teksa regjistruan fitoret e rradhës në kampionat, njofton

Shkupi poston turqisht, pastaj tërhiqet nga reagimi i tifozëve “Shvercerat”!

E bukura është se klube të caktuara sado kudo i kushtojnë vëmendje pjesës mediale dhe informimit të publikut për ngjarjet e tyre përmes kanaleve vetanake.

E shtuna sjellë ndeshjet e javës së 10-të, ja ku është më nxehtë!

Të shtunën në futbollin vendor në program janë ndeshjet e javës së 10-të në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Dy ndeshje pritet të tërheqin

Dëmtimi i Ademit nuk është serioz

Arijan Ademi mbrëmë kundër Gjermanisë ishte i detyruar që të braktis fushën vetëm pas 25 minutave lojë. Mesfushori shqiptarë për shkaktë një dëmtimi ishte i

Gjermania i hakmerret me “kamatë” Maqedonisë, 4:0 midis Shkupit (VIDEO)

Kombëtarja e Gjermanisë i është hakmarrë Maqedonisë për atë disfatë të marsit në Duisburg (1:2), duke shënuar fitore 4:0 sonte midis Shkupit, njofton “infOSport.mk”. Të besuarit

Spektakël apo debakël, çfarë e pret Maqedoninë sonte në “Todor Proeski”!?

Opinioni futbollistik në vend me padurim po pret fillimin e takimit midis Maqedonisë dhe Gjermanisë, një ndër kombëtaret më të fuqishme në Botë që zbret

Infosport në Youtube

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

LPFM

Bajrami zyrtarizohet te Makedonija GJ.P.! Beson se shumë shpejtë do e kalojnë krizën

Muharrem Bajrami merr drejtimin e Makedonija GJ.P!?

Renova e Qatos për rekord, vetëm edicionin kur u shpallën kampion me statistika më të mira

FC Shkupi dhe Renova pa probleme, Struga Trim Lum nuk njeh fitore, Shkëndija dorëzohet në Strumicë

E shtuna sjellë ndeshjet e javës së 10-të, ja ku është më nxehtë!

LPFMV, java 10 ndryshon termin për shkak zgjedhjeve

Jessie me këtë gjest do të rrëmbejë edhe më shumë zemrat e “Ballistëve”

Futbollisti i momentit te FC Shkupi fitoren ndaj Rabotniçkit ua dedikon “Shvercerave”

FC Shkupi me stil kampioni mund Rabotniçkin!

E diela na servon super sfidën FC Shkupi – Rabotniçki

Shkëndija pa probleme mundi Borecin, Renova barazoi në Shkup, Struga e pafat në Shtip

Sidrit Guri shënon golat e parë për Shkëndijën (VIDEO)

Shkëndija shumë e fuqishme ndaj Borecit, Struga në disavantazh në Shtip

Murati: Kemi humbur shumë pikë, nuk guxojmë të gabojmë ndaj Borecit

Top