Shpëtim Duro, 500 ndeshje si trajner! Gjithçka kishte nisur shekullin e kaluar te Bylisi, për të vijuar historinë e suksesshme me Struga Trim Lum

Një histori e bukur kjo  e Shpëtim Duros, që kishte nisur shtatorin e vitit 1999 në stolin e Byllisit dhe vijon me shkëlqimin maksimal në drejtimin e Struga Trim Lum, ndërmjet të cilave numëron 244 fitore, 124 barazime dhe 132 disfata…. Ndeshja e djeshme midis Struga Trim Lum dhe Voska Sport