Struga Trim Lum 7 pikë ndaj 3 skuadrave të para në tabelë

Struga Trim Lum ndodhet në një seri shumë pozitive, kur janë në pyetje rezultatet, ndërsa më së miri e dëshmojnë edhe 3 ndeshjet e fundit, ku ka arritur që të tubojë 7 pikë, edhe atë ndaj 3 skuadrave të para në tabelë, Vardarit, Akademia Pandevit dhe Shkëndijës, njofton “infOSport.mk”. Ndaj këtyre