PRESS | Shabani: Na vjen keq për këtë disfatë, në ndeshjen e kthimit do bëjmë edhe më mirë

Disfatë 4:2 në ndeshjen e parë të turit të parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve në transfertë kundër kampionëve sllovak të Sllovan Bratisllava, ndoshta nuk ishte pasqyra më e mirë, nga gjithë ajo që ndodhi në fushën e blertë, aty ku në disa momente Struga Trim Lum ishte madje edhe

Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, portieri Stevkovski i bashkohet Struga Trim Lum!

Tashmë gjithçka është zyrtare, Hristijan Stevkovski është portieri i ri i Struga Trim Lum. Një gjë të tillë “infOSport.mk”, kishte paralajmëruar që ditë më parë, ndërsa sot erdhi edhe konfirmimi nga ana e drejtuesve të Struga Trim Lum, që përmes faqes së tyre zyrtare, prezantuan gardianin shkupjan. I lindur me 27

Dueli i fundit miqësor para sfidës së Ligës së Kampionëve, Struga Trim Lum sfidohet nga Llapi

Struga Trim Lum prej ditësh po stërvitet në Strugë, ku kampionët e vendit kanë zhvilluar edhe minifazën përgatitore për pjesëmarrjen e dytë rradhazi në ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Gjatë kësaj periudhe kampionët e Maqedonisë së Veriut kanë zhvilluar edhe disa ndeshje miqësore, ku trajneri Qatip Osmani ka parë për së

Francezja e njohur Frappart do ti referojë Struga Trim Lum përballë Sllovan Bratisllava në LK

Stéphanie Frappart është caktuar nga UEFA për të ndarë drejtësinë në ndeshjen e parë të Struga Trim Lum kundër Sllovan Bratisllava, ndeshje kjo e vlefshme për turin e parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve Europian. Frappart është një emër i njohur në futbollin europian dhe atë Botëror, teksa e njëjta ka

Struga Trim Lum ndeshjen e kthimit kundër Sllovan Bratisllava do ta zhvillojë në Ohër

Ditë më parë në Nion të Zvicrës përmes shortit skuadra kampione e Struga Trim Lum mësoi emrin e kundërshtarit të raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve. Goglat deshën që në këtë fazë të hershme kampionët e vendit të kenë skuadrën kampione të Sllovakisë, Sllovan Bratisllava, ndaj të cilëve

Struga Trim Lum prezanton mbrojtësin Ristevski, që numëron plotë 60 paraqitje me Maqedoninë

Kire Ristevski është futbollisti më i ri që i bashkohet skuadrës kampione të Struga Trim Lum. Bëhet fjalë për një futbollistë me një bagazh të madh pas vetes, që numëron mbi 350 ndeshje zyrtare dhe plotë 60 paraqitje me fanellën e përfaqësueses së Maqedonisë, për të cilën kishte debutuar 10