Fitore me aromë Europiani për Shqipërinë (VIDEO)

Kombëtarja e Shqipërisë ka regjistruar një ndër fitoret më të rëndësishme në kuadër të eliminatoreve për Euro 2024, duke mundur një nga konkurrentët kryesor, Poloninë me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Para tribunave të stërmbushura me shqiptarë nga të gjitha trojet, Shqipërinë sonte e nderuan shkupjani, Jasir Asani dhe gjilanasi, Mirlind Daku. Që

Jasir Asani bombardon portën e Polonisë (VIDEO)

Jasir Asani po kalon momentet e tij më të mira në karrierë, duke u shndërruar shumë shpejtë në një nga lojtarët kryesor te kombëtarja shqiptare, fanellën e së cilës e kishte ëndërruar që nga fëmijëria, shkruan “infOSport.mk”. E kur tashmë një gjë e tillë i është bërë realitet shkupjanit, ai po