Fitores së Realit nuk i gëzohet vetëm Struga Trim Lum, por edhe skuadra tjera nga Ballkani

Real Madridi sonte festoi titullin e 15-të rekord në Ligën e Kampionëve, duke mundur Borusinë e Dortmundit në finalen e madhe me rezultatin 2:0. Fitorja e “madrilenëve” përveç që u festua në Madrid, u festua edhe në Ballkan, më konkretisht në Banja Llukë dhe Zagreb. Falë fitores së “mbretërve”, skuadra kampione

Struga Trim Lum i gëzohet triumfit të Real Madridit në Ligën e Kampionëve

Fitores së Real Madridit sonte në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve kundër Borusia Dortmundit, i është gëzuar edhe Struga Trim Lum, njofton “infOSport.mk”. Fitorja e Realit ka ndikuar në vazon ku do të vendoset skuadra kampione e vendit tonë, Struga Trim Lum, ndërsa gjithashtu ka sjellë ndryshime në disa