Shkëndija dhe Besa e Dobërdollit vihen pas bomberit Besart Ibraimi!

Besart Ibraimit në fund të qershorit i përfundon kontrata me Struga Trim Lum, ndërsa kjo ka bërë që në adresë të bomberit të vijnë ofertat e para, mëson “infOSport.mk”. Burime të afërta me portalin tonë, thonë se për shërbimet e golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit vendor janë vënë

Erhan Selimi emërohet seleksionues te Maqedonia U17

Përfaqësuesja U17 e Maqedonisë ka seleksionues të ri. Erhan Selimi është lideri i ri i kësaj përfaqësuese të re, ku zëvendëson të ndjerin Dashmir Beari. Selimi ka nisur punën menjëherë pas emërimit të tij, pasi përfaqësuesja U17 e Maqedonisë është në pritje të dy ndeshjeve kontrolluese. Skuadra e të rinjëve e drejtuar nga Erhan