Treshja Ibraimi-Shabani-Merxhani flasin për grumbullimin me përfaqësuesen e Maqedonisë dhe ndeshjen e nesërme me Pobedën

Treshja Ibraimi, Shabani, Merxhani, të cilët fundjavën që lamë pas luajtën me përfaqësuesen e Maqedonisë kontrolluesen ndaj Arabisë Saudite, tashmë ju rikthehen garave elitare me ekipin e Struga Trim Lum. Qe të tre duke folur për emocionet dhe grumbullimin me ekipin përfaqësues të vendit, për faqen zyrtare të klubit folën për

Besart Ibraimi: Ndjenjë e mirë të luajë sërish për ekipin përfaqësues

Përfaqësuesja e Maqedonisë e përbërë me futbollist nga kampionati vendor, ka nisur përgatitjet për ndeshjen kontrolluese kundër Arabisë Saudite, që me 22 tetor do të zhvillohet në Abu Dhabi. Stërvitjen e parë të sotme në qendrën stërvitore “Petar Milloshevski” e kanë bërë të gjithë futbollistët e thirrur me përjashtim të Darko

Struga Trim Lum bënë për vete golashënuesin më të mirë të të gjitha kohërave në futbollin vendor

Struga Trim Lum edhe zyrtarisht ka bërë për vete sulmuesin Besart Ibraimi. Bëhet fjalë për golashënuesin më të mirë të të gjitha kohërave në futbollin vendor, i cili gjatë verës do të vazhdoj të tund rrjetat kundërshtare, mirëpo këtë herë me fanellën më të bukur, atë të Struga Trim Lum. “Jam

Struga Trim Lum përmes një super video në mënyrë spektakolare prezantoi Besart Ibraimin (VIDEO)

Struga Trim Lum gjatë ditës së sotme ka shpërthyer bombën, teksa përmes një super video në mënyrë spektakolare ka prezantuar Besart Ibraimin, golashënuesin më të mirë të të gjitha kohërave në futbollin vendor. “infOSport.mk” tashmë disa ditë kishte paralajmëruar këtë super transferim të ekipit të Struga Trim Lum, që në sezonin